Polub Nas na facebook’u

polub_salon_dar_natury

otrzymasz 10% rabatu na DOWOLNĄ USŁUGĘ w salonie

EpilaDerm

gladkie nogiSystem trwałego usuwania włosów nowe spojrzenie na trwałą redukcję porostu owłosienia

Przez dziesięć lat grupa duńskich lekarzy i biotechnologów pracowała nad rozwojem produktu opartego na działaniu enzymu, służącego do usuwania zbędnego owłosienia. Produkt został przebadany na dużej liczbie pacjentów, wykazując bezpieczeństwo, skuteczność i brak skutków ubocznych.

Unikalny i oryginalny system trwałego usuwania włosów EpilaDerm odkryty przez duńskich kosmetologów, obecnie jest wprowadzany na rynek w Europie i USA.

EpilaDerm łączy w sobie dwa procesy:

  • usuwanie włosów przy użyciu pasty cukrowej
  • pielęgnację po epilacji dzięki zastosowaniu aktywnych enzymów proteolitycznych.

Epilacja systemem Epilarsystem polega na zastosowaniu dwóch żeli: Inhibitora i Aktywatora bazujacych na naturalnych enzymach. Są one nakładane na skórę besposrednio po zabiegu mechanicznej depilacji pasta cukrową. Wyżej wymienone substancje wnikają w mieszki włosowe, a zawarte w nich enzymy niszczą białka mieszka włosowego, co prowadzi do zahamowania wzrostu włosa.

Po pierwszym zabiegu widać już efekty. Włosy są już tak osłabione,że wolniej rosną ,a jeśli podczas zabiegu trafi się na fazę wzrostu włosa ANAGEN wtedy włosy już nigdy nie odrosną ,po prostu zostaną na stałe usunięte. Zabiegi trzeba powtarzać do momentu aż się usunie wszystkie i nie będą odrastać . Tych zabiegów może być kilka .

Efektywne i regularne stosowanie epilacji EpilaDerm wymaga powtarzania zabiegów w 4-6 tygodniowych odstępach czasu. W celu całkowitego usunięcia wszystkich niepożądanych włosów.

Ilość zabiegów zależy również od:

  • uwarunkowań genetycznych,
  • aktywności hormonów (ciąża menopauza)
  • indywidualnych preferencji

EpilaDerm wpływa na cykl wzrostu włosa poprzez aktywność enzymów proteolitycznych (a nie w wyniku indukcji termicznej i skutków ubocznych takich jak rany oparzenia blizny jak ma to miejsce w przypadku laserze lub IPL). Efektywne usuwanie włosów w systemie EpilaDerm jest możliwe tylko w anagenowej fazie wzrostu włosów.

Kompleks Enzymów EpilaDerm może być stosowany również w przypadku niskiej efektywności działania lasera oraz IPL, kiedy pozostałe po zabiegu włosy zawierają zbyt mało melaniny lub w okresie wakacyjnym.

© 2018 Dar Natury