Polub Nas na facebook’u

polub_salon_dar_natury

otrzymasz 10% rabatu na DOWOLNĄ USŁUGĘ w salonie

Hybrydowy maniciure i pedicure Shellac

hybrydowy-manicure-shellagkoniec z odpryskiwaniem i niedoskonałościami

  • Nakładany jak lakier.
  • Wytrzymały jak żel.
  • Zdejmowany w ciągu kilku minut.

Gwarancja połysku i trwałości

Nakładamy go jak lakier do paznokci, następnie utwardzamy trzymając 2 minuty pod lampą. SHELLAC- UV Color Coat jest żywicą wytrzymałą jak żel. Hybryda lakieru i żelu. Łatwo i szybko się go nakłada oraz zdejmuje , w zaledwie kilka minut. SHELL ma właściwości trwałego lakieru do paznokci, który nie odpryskuje, nie ściera się , ma intensywny połysk i utrzymuje się na paznokciach do 14 dni. Można go przetrzymać dłużej, tylko trzeba liczyć się z odrostem naturalnej płytki, który sprawia, że przerwa pomiędzy skórą i kolorem staje się coraz bardziej widoczna. Produkt dostępny jest w różnych kolorach, w tym są dwa odcienie do frenczu. Położenie produktu Shellac nie wymaga spiłowania płytki, jedynie delikatnego zmatowienia.

SHELLAC – czy może być noszony przez osoby z alergią?

Nawet klientki, które miały dotychczas jakikolwiek problem ze stylizacją paznokci i nie były w stanie jej nosić ze względu na podnoszenie się płytki, onycholizę, alergię i ograniczenia czasu- teraz będą mogły z powodzeniem pozwolić sobie na Shellac!

Formuła 3-free (wolne od Toluenu, Formaldehydu i DBP) zapewnia że produkt jest hipoalergiczny i nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia.

© 2018 Dar Natury