Polub Nas na facebook’u

polub_salon_dar_natury

otrzymasz 10% rabatu na DOWOLNĄ USŁUGĘ w salonie

Manicure Japoński P. Shine

Rekonstrukcja naturalnych paznokci

Japoński manicure to metoda, która silnie wzmacnia i odżywia naturalne paznokcie, nadając im jednocześnie połysk różowej perły. Ten nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask, zasila je w składniki mineralne : witaminy A E H prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost płytki, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Japoński manicure zalecany jest na paznokcie łamliwe , o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i gładkie.

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest z użyciem pasty i pudru, przebiega dwufazowo. Polega on na wmasowaniu pasty w płytkę paznokcia. Mikroskopijne cząsteczki ścierne niwelują wszelkie nierówności występujące na powierzchni , delikatnie pilingując płytkę. Skoncentrowane składniki i witaminy zawarte w paście wiążą wodę , ułatwiają przenikanie substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożona pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie zabezpieczone są one również przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce ok. 2 tygodni.

© 2018 Dar Natury