Polub Nas na facebook’u

polub_salon_dar_natury

otrzymasz 10% rabatu na DOWOLNĄ USŁUGĘ w salonie

Mezoterapia Mikroigłowa – naturalny sposób na lifting bez skalpela!

Metoda pozwala na bezinwazyjne wprowadzanie ekologicznych mezokoktajli w głąb naskórka, które działają silnie przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco regenerująco intensywnie liftingująco oraz zapobiegają powstawaniu przebarwień. Natychmiastowe efekty po zabiegach mezoterapii mikroigłowej, a także dostępność cenowa spowodowały, ze kuracja ta została okrzyknięta „ najbardziej efektywnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym”.

Firma współpracujaca z Anna Lotan posiada 20 letnie doświadczenie w tworzeniu preparatów medycznych przy zastosowaniu naturalnych wyciągów z ziół i nano – technologii na rynku izraelskim. Jako jedyni na rynku posiadają naturalne skondensowane koktajle o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, które w 100% współgrają ze skórą nie podrażniają jej delikatnej struktury. Dzięki czemu efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Unikalna a zarazem naturalna metoda szybkiego liftingu i poprawy owalu twarzy w każdym wieku. Mezoterapia mikroigłowa jest głównym konkurentem zabiegów inwazyjnych typu : botox.

Kuracja jest zalecana w serii 6-12 zabiegów, w odstępach 4-7 dni. W zależności od wieku stanu skóry i rodzaju skóry a także ogólnej kondycji zdrowotnej. Kosmetolog dobiera odpowiedni koktajl, lub kilka koktajli do użytku podczas zabiegu.

© 2018 Dar Natury