Polub Nas na facebook’u

polub_salon_dar_natury

otrzymasz 10% rabatu na DOWOLNĄ USŁUGĘ w salonie

KWASY – peelingi chemiczne

Kwasy są to substancje, które mają wyjątkowo zbawienny wpływ na skórę, odpowiednio dobrane mogą wspomóc a nawet rozwiązać każdy problem skóry. Kwasy stymulują skórę do silnej odnowy i regeneracji, pracują w głębokich warstwach skóry dzięki czemu przynoszą tak dobre efekty na długi czas.

Główne wskazania do peelingów chemicznych:

  • zmarszczki, utrata jędrności skóry
  • przebarwienia (pozapalne, ostuda, piegi, plamy soczewicowate)
  • uszkodzenia słoneczne
  • suchość skóry
  • blizny
  • trądziki

Posiadamy szeroką gamę zabiegów z kwasami, które wskazane są w różnych problemów skóry.

Peelingi chemiczne są zabiegami bezbolesnymi i bezpiecznymi, wykonywane w serii w celu stopniowego utrwalania i pogłębiania efektów zabiegu.

Zabiegi z kwasem mlekowym (Rejuvi)

Rejuvi Milk Peel wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi Milk Peel zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych często związanych z fenolem i TCA. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów skór. Łączy zalety Rejuvi Fruit Complex i Rejuvi Peeling Formula i jest widocznie lepsza od jakiegokolwiek zabiegu AHA.

Rezultaty:

  • elastyczność skóry,
  • kolor i gładkość skóry,
  • redukcja zmarszczek.

Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji.

Rejuvi Deep Milk Peel złuszcza więcej warstw skóry niż Rejuvi Gentle Milk Peel. W konsekwencji jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne.

Jest to skuteczna technika „wymiany skórnej”, eliminująca zmarszczki, blizny, wgłębienia i plamki na skórze (zwłaszcza peeling głęboki)

Zabieg redukujący pory (Rejuvi)

Rozszerzone pory skóry często związane są z tłustą skórą i sprawiają wrażenie szorstkiej, chropowatej (gruboziarnistej), powierzchni pokrytej dołkami. Rejuvi łagodnie łączy kilka produktów takich jak: Exfoliating Mask, Peeling Formula, Lightening Treatment, etc. aby skutecznie poprawić kondycję skóry. Kuracja ta jest prosta, bezpieczna i pragmatyczna. Może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu, aż zostanie osiągnięta zamierzona poprawa skóry. Zabieg na bazie kwasu mlekowego.

© 2018 Dar Natury