Polub Nas na facebook’u

polub_salon_dar_natury

otrzymasz 10% rabatu na DOWOLNĄ USŁUGĘ w salonie

NOWOŚĆ !!! Zabieg Dr. Baumann Silna odbudowa skóry z ceramidami

Kosmetyki DR.BAUMANN zawierają wyłącznie składniki, które naturalnie występują w ludzkiej skórze. Ich korzystne działanie zostało zbadane i potwierdzone: przeciwdziałają starzeniu się skóry, nie wywołują alergii.

Kosmetyki nie zawierają składników powszechnie stosowanych w kosmetyce:

Syntetycznych konserwantów

Olejów mineralnych

Składników pochodzenia zwierzęcego

Syntetycznych filtrów słonecznych

Substancji zapachowych

Zbędnych opakowań

Proponowany zabieg oparty jest na produktach kosmetycznych tworzonych całkowicie w oparciu o substancje oraz witaminy identyczne które występują w skórze. Oznacza to że wszystkie składniki traktowane są przez skórę jak własne, co daje natychmiastową odbudowę i regeneracje skóry w naturalny jej sposób oraz naprawę uszkodzeń i ubytków poszczególnych warstw naskórka i skóry. Pozytywnym skutkiem dającym się zarówno odczuć jak i zaobserwować jest wyeliminowanie ryzyka reakcji uczuleniowej, gwarancja długotrwałego i skutecznego efektu pielęgnacyjnego.

SUBSTANCJE CZYNNE ORAZ TRANSPORTUJACE W KOSMETYKACH DR BAUMANN.

Liposomy wielowarstwowe opracowane w laboratorium Dr Baumann pozyskiwane z najlepszej jakości naturalnych surowców roślinnych składają się z lipidów identycznych pod względem budowy z występującymi w ludzkiej skóry. Efekt jest taki jak gdyby skórę pielęgnować skórą. Do ich zalet należą: radykalna wręcz poprawa stanu nawilżenia skóry w krótkim czasie zwiększają zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci, przeciwdziałają powstawaniu niedoskonałości oraz zanieczyszczeń dzięki wielonienasyconym kwasom tłuszczowym. Liposomy oprócz tego że same w sobie są substancją aktywną pełnią również funkcję transportową umożliwiając innym ważnym składnikom penetrowanie w głąb skóry np. witaminom A E B5 D-penthanolu, co umożliwia lepsze ich rozpuszczenie.

Schemat zabiegu

– łagodne oczyszczenie twarzy ( mleczko z Wit E kwasem hialuronowym i lecytyną, tonik z prowitaminą B5 i kwasem hialuronowym)

– peeling kawitacyjny ( w celu lepszego przygotowania skóry do wprowadzenia substancji aktywnych)

– wprowadzenie emulsji – liposomów wielowarstwowych z ceramidami z olejkiem z wiesiołka jajoba witamina A+E oraz Prowitamina B5

-masaż twarzy i dekoltu ( odprężająco relaksujący)

– maseczka- krem do odbudowy bariery lipidowej skóry ( substancje aktywne mleczan sodu olejek jojoba bazylia)

– delikatny krem z liposomami ( dobierany indywidualnie do kondycji skóry)

– makijaż na bazie czystych 100% minerałów.

Efekty po zabiegu

-odbudowa substancji miedzykomórkowych skóry za sprawa liposomów i ceramidów

– głęboka odbudowa naturalnej mikroflory skóry dzięki naturalnym lipidom ( lecytyna cholesterol kwas hialuronowy mocznik)

– radykalna poprawa nawilżenia skóry, gruntowna odnowa warstwy rogowej naskórka w przypadku suchej i łuszczacej się skóry.

– głębokie odżywienie i regeneracja.

© 2018 Dar Natury